Košík

Bejby poster

46,00€

50x73 cm
Darček zdarma
Buy 1
get 15% off
Buy 2
get 25% off
Buy 3
get 30% off

Bejby plagát nadčasové umelecké dielo je zmenšené na skutočnú dĺžku dieťatka pri narodení. Ak bola dĺžka dieťaťa 52 centimetrov, výška ilustrácie bude presne 52 centimetrov. V dolnej časti budú zobrazené údaje o narodení - meno, dĺžka, váhačas a dátum narodenia.

 

Veľkosť plagátu: 50 × 73 centimetrov 
Magnetické lišty: z dubového dreva
Papier: 200 g / m2 matný papier bez obsahu kyselín
Vytlačené na: Slovensku

Termín doručenia:

Tovar skladom, objednaný v Po-Pa do 12. hodiny Vám bude odoslaný v rovnaký deň a môžete ho očakávať nasledujúci pracovný deň. (Vzťahuje sa pre Slovenskú republiku) Objednávky prijaté v pracovné dni po 12. hodine, cez víkend a v deň štátneho sviatku Vám budú odoslané nasledujúci pracovný deň.

Upozornenie!

Ak nebudete môcť z akéhokoľvek dôvodu prebrať zásielku v plánovaný deň doručenia, stačí ak si s kuriérom dohodnete náhradný termín prostredníctvom telefónu, keďže Vás bude kontaktovať. Pri neprevzatí zásielky máme nárok na vrátenie poštovného.

Predpokladané doručenie:

Slovenská republika: kuriér GLS 1-2 dni
Česká republika: kuriér GLS 2-3 dni / Slovenská pošta 3-4 dni
Ostatné krajiny: kuriér GLS 3-7 dni / Slovenská pošta 5-12 dni

POUKÁŽKA

GIFT CARD

Kúpte darčekovú poukážku a potešte ňou čerstvú maminku, ktorá sama najlepšie vie aké miery malo jej bábätko pri narodení. Jedinečný a neobyčajný darček ,ktorý jej bude navždy pripomínať kúzelný okamih narodenia dieťatka.

VENOVANIE
kuku-bejby

Pre mamičky