Košík

Hoodie Baby Pink

48.99€

farba: Hoodie Baby Pink

10 reviews

Mikina je vyrobená iba v jednej veľkosti M. Pre rozmery klik TU.

Term of Delivery:

Next working day for orders placed by 12:00 CET only Slovakia.

Note:

On the day of dispatch you will receive an email with a parcel number along with details of how to Track & Trace your order.
An expected delivery time will be supplied by the courier on the day of delivery. If the delivery date or time is unsuitable, it is possible to rearrange with the courier. For example, you can move it to the next business day.

Assumed delivery:

Slovakia: courier GLS 1-2 days
Czech republic: courier GLS 2-3 days / Slovak post 3-4 days
Other countries: courier GLS 3-7 days / Slovak post 5-12 days

mp4 to ogg converterby EasyHtml5Video.com v3.9.1

Detaily:

V dnešnej dobe neexistuje žiaden iný spôsob výroby textilu, ako s plným rešpektovaním ľudí a planéty..

Benefity:

Organic

One size

Unisex

Tento produkt je taktiež:

GOTSVeganFair Wear

Zloženie:

85% organická bavlna
15% recyklovaný polyester

Prečo ich milujeme:

Výroba textilu je zabezpečená ekologickým a trvalo udržateľným spôsobom. V realite to znamená, že výrobca dbá na celkový proces dodávateľského reťazca od samotnej výroby, cez balenie a distribúciu až po finálne použitie zákazníkom. Dôkazom je vysoký štandard certifikácií, ako sú GOTS, PETA-Approved Vegan,OE 100, OE Blended, OEKO TEX či REACH a výhradné používanie certifikovanej organickej bavlny a ďalších prírodných či recyklovaných materiálov. Značka textilu je členom Fair Wear Foundation, holandskej nezávislej organizácie zameranej na celosvetové zlepšenie pracovných podmienok zamestnancov v odevnom priemysle. V spojení GOTS certifikovaného textilu s GOTS certifikovanou potlačou od slovenskej firmy MERCH YOU ,kupujete produkt ktorý je kompletne certifikovaný GOTS produkt u ktorého máte istotu, že je vyrobený ekologicky a eticky.