Voľba dizajnu

14,48€

Dostupné možnosti

Vytvor si svoj vlastný dizajn náramku! Na výber máš až takmer 10 000 možností! Pomocou konfigurátoru si navrhni svoj originálny náramok KUKU na ruku. Doba dodania 2 až 3 dni.

Materiál
PES šnúrka. Emblém- eloxovaný hliník s povrchovou úpravou v zlatej, ružovo zlatej a titánovo šedej farbe. Eloxovaný hliník je povrchová úprava, ktorá hliník zušľachťuje, dodáva mu prírodnú zlatú, ružovo zlatú a titánovo šedú farbu a dlhšie ho chráni pred sčernaním či hrdzavením. Guličky su vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo z muránskeho skla s jedinečným kvetinovým vzorom.

Poznámka:
Pomocou uzlíka si náramok môžete zväčšovať alebo zmenšovať. Ich posúvaním sa obvod náramku mení. Nie je však prispôsobený na detské ruky do cca 5 rokov. Ak si želáte detský náramok, prosím napíšte nám to do poznámky pri objednávke. Na mieru vám ho môžeme vyrobiť.

Termín doručenia:

Tovar skladom, objednaný v Po-Pa do 12. hodiny Vám bude odoslaný v rovnaký deň a môžete ho očakávať nasledujúci pracovný deň. (Vzťahuje sa pre Slovenskú republiku) Objednávky prijaté v pracovné dni po 12. hodine, cez víkend a v deň štátneho sviatku Vám budú odoslané nasledujúci pracovný deň.

Upozornenie!

Ak nebudete môcť z akéhokoľvek dôvodu prebrať zásielku v plánovaný deň doručenia, stačí ak si s kuriérom dohodnete náhradný termín prostredníctvom telefónu, keďže Vás bude kontaktovať. Pri neprevzatí zásielky máme nárok na vrátenie poštovného.

Predpokladané doručenie:

Slovenská republika: kuriér GLS 1-2 dni
Česká republika: kuriér GLS 2-3 dni / Slovenská pošta 3-4 dni
Ostatné krajiny: kuriér GLS 3-7 dni / Slovenská pošta 5-12 dni